Dom Party - CIRCUS 15.02.2013

Lugupeetud daamid ja härrad ning kaunitarid igas vanuses, möödunud reedel, 15.veebruaril, leidis aset linna lõbusaim pidu - Dom Party Tsirkus!
Sel korral muutus Klubi Teatri kõige säravaim ja glamuurseim pidu Dom Party üheks ööks kirevaks tsirkuseks, tuues areenile maagilisi, elegantseid ja pea ebamaiseid lavanumbreid ning seda kõike parimate artistide ning parimate trikkidega!
Sel ööl toodi vaatajaskonnani kõik jõudu, julgust, kiirust ning osavust nõudvad, ahhetama panevad trikid, akrobaatilised etteasted ning koomilised vaatemängud!
Publiku ette astusid enneolematul hulgal artiste, nende seas kondiväänaja, Kelfiruse Tuleteatri tuleneelajad ja tuležonglöörid, lõbusad klounid, ahvid, kolme meetrini ulatuvad hiiglased, sensuaalsed miimid, tervitajad Aafrika südamest, akrobaadid ja paljud teised armsaks saanud tsirkuse artistid!
Tsirkuse direktori DJ Petersoni lõbusate tantsulugude, lustlike trikkide, ahhetama panevate lavanumbrite ning vahutava šampanja saatel kestis ülemeelik pidu varajaste hommikutundideni!