Vegas & Eurovisiooni võitja Alexander Rybak 19.01.2013

Maailmakuulus Eurovisiooni võitja Alexander Rybak hullutas publikut Klubis Teater!

19.jaanuaril lisas alati põnevust ning hasarti täis Vegas pinevust veelgi, tuues publikuni maailmakuulsa Eurovisiooni Võitja Alexander Rybaki!

Nii nagu Vegasele tavaks saanud, muutus Klubi Teater üheks ööks tõeliseks mängupõrguks, kus jagus Vegasele omast hasarti, salapära kui ka elevust, vaid sel ööl oli võimalik Klubis Teater oma õnn tõeliselt proovile panna, proovides kätt nii ruletilaua taga kui ka blackjackis või siis katsetada, kas õnn naeratab ehk teistes Olympic Casino poolt pakutavates õnnemängudes. Õnnelikel oli võimalus proovida kätt Martini põrguinglite juhendamisel Martini mänguautomaadi taga, võites põnevaid auhindu ning värskendades end värvikirevate Martini kokteilidega.

Sel korral pani lisaks Vegasele omasele põnevusele nii mõnegi külalise ahhetama ja hinge kinni hoidma armastatud Eurovisiooni võitja Alexander Rybak, kes andis täismajale vapustava kontserdi! Juba esimeste poogna tõmmetega üle viiuli keelte võitis karismaatiline artist publiku südame ning hõbehäälsel laulikul jagus lisaks suurepärasele lauluhäälele ka väga palju humoorikaid mõtteid ja kommentaare vahepalaks. Muidugi mõista pälvis erilist joovastust edetabelite tippe vallutanud Eurovisiooni võidulaul „Fairytale“, hullutades naispubliku sootuks! Peale meeleolukat showd jätkus mänguline meelierutav showprogramm kaunite Vegase diivade ning  DJ Kikko valitud hoogsate klubihittide saatel varahommikuni!