Movie Stars 31.12.2012

Linna glamuurseim aastavahetus Klubis Teater

Vana-aasta õhtul, 31.detsembril, võisid kõik koguneda uut aastat vastu võtma Klubi Teatrisse ning tunda end tõelise staarina, sest Klubist Teater oli saanud üheks ööks tõeliseks kuldajastu hollywoodiks!
Nii nagu glamuursele hollywoodi peole omane, võeti külalised vastu punasel vaibal šampanjaga ning seda kõike koos silmapaistvate filmistaaridega.
Veel enne keskööd oli kõigil klubi külastajatel võimalik minna nautima võimsat ilutulestikku ning läbi ilutulestikust säravvalge öö saabus Teatrisse väga palju säravaid ja lõbusaid inimesi, et osa saada enneolematust uus-aasta pidustustest.
Juba uksel panid Klubi Teatri artistid saabujaid ahhetama imekspandavate kostüümidega, lastes kvaliteetseimal šampusel Moet šampanjaojadena voolata.
Hollywoodi sära ja glamuuri aitasid luua tuntud telenäod ning laval tervitas Hr Presidenti Marilyn Monroe, Charlie Chaplin, Audrey Hepburn ning paljud teised filmistaarid.

Sellest aastavahetusest kujunes sõnulseletamatult lõbus õhtu, mis tekitas väga palju positiivseid emotsioone ning kus joodi enneolematult rohkelt šampanjat! Sel ööl pidutseti ennastunustavalt šampanjamullide ning staaride saatel varajaste hommikutundideni.