Pin Up 11.10.2013

11. oktoobril ootas esmakordselt Klubis Taboo külla ehtne vene dändi Onegin. Vene dändi  suur avaüritus möödus eriti kaunite külaliste ja VIP-ide seltsis, kes pidutsesid segamatult ja tabudeta kuni kella 7-ni hommikul! Piltide kajastust Oneginist pole, sest Klubi Taboo jätab fotograafi ukse taha!
 
Samuti meelitas Klubi Teater külalisi reedel ka uhiuue üritustesarja Pin-Up, kus oma ajastu sekspommid võlusid teatri lavadel koos eriti nostalgilise muusikaga, meenutades vanu hitte uues kuues. Pidu oli rahvarohke ja meelitas kohale hulgaliselt Pin-Up külalisi, kes ka sisenesid eriti pöörasele vene dändi Onegin peole.
 
Klubi Teatri majaesist kaunistasid võluvad vanaaegsed autod LaitseRallyPargi poolt koos sharmikate Pin-Up kaunitaridega, kes tiirutasid mööda linna uhke autoga ja püüdsid pilke. Kogu klubi interjöör koos autode ja võluvate diivadega viis külalised ajas tagasi ja pakkus eriti glamuurse ning meeldejääva õhtu.
 
Üllatusena asusid veel baariletile kaunid Pin-Up diivad Gerli A. Chantelle luksuslikus “Diamonds des Merveilles” kollektsioonis.