Dom Party RED Ferrari 23.08.2013

Dom Party RED, kaunis Ferrari ja pea 100 l Moet Chandon šampanjat - tavaline reede Klubis Teater

23. augustil toimus kauaoodatud pidudekuninganna Dom Party, kus majaesist kaunistas uhke tulipunane sportauto Ferrari punasel vaibal, mis oli silmailuks juba enne peo algust. Peo staar, Ferrari, tõi ühele õnnelikule ka võidu, milleks oli adrenaliinirohke sõit selle sama punase kaunitariga!

Sellel korral kutsus Dom Party kohale külalisi, kes olid riietunud Ferrari punasesse, täites kogu klubi kirgliku punase värviga! Soov peole saada oli suur, klubi ees olev punane vaip oli hõivatud lõbusate Dom Party külalistega, ootuses pääseda sisse parimale peole ja pidutseda ennastunustavalt kuni hommikuni.

Klubisse sisenedes pani külalised ahhetama dekoratsioonid mis muutsid ruumi eriti kirglikuks ning võimsaks lisades veelgi enam suurejoonelisust ja hoides glamuuri joont kõrgel nii nagu Dom Party-le kohane.

Dom Party toob alati kohale kõige kaunimad ja ilusamad külalised ning nende eest hoolitsesid uskumatult ilusad diivad, pakkudes kihisevat shampust, mis on iga Dom Party kohustuslik element, sest seekordsel peol telliti rekordarvuliselt shampust! Seda koguni ligi 100L!