Dom Party Beach 28.06.2013

Staaride rohke Rannapidu Klubis Teater!

Möödunud reedel, 28. Juunil toimus kauaoodatud Dom Party Beach, tuues klubisse hulgaliselt staare ja glamuuri. Kui Tallinn Star Weekendi kontsert oli lõppenud, suunduti ametlikule afterpartyle Klubisse Teater, kus sai staaride rohkelt pidutseda kuni hommikuni! Seekordne Dom Party võõrustas rekordarv külalisi, kes said nautida lõbusamat ja glamuurseimat pidu Tallinnas! 

Pidu oli niivõrd eksklusiivne, et järjekord ulatus mitme meetri kaugusele. Staarid, kes külastasid Klubi Teatrit ja nautisid Dom Partyt tekitasid suurel hulgal elevust, Nii mõnigi andunud fänn soovis pääseda om iidolile lähemale, et saada autogrammi või koguni kaunist fotot mälestuseks, rääkimata sellest, et pääseda pidutsema koos staaridega. Dom Party on pidu kus meelelahutus hakkab juba enne klubisse sisenemist, reedel võisid uudistajad ja külastajad tunda tõeslist paradiisiranna hõngu, kui klubi ees meelitasid diivad uskumatutes bikiinides ning pikutades ranna meeleolu palmipuude all mängeldes. Kaunitarid ahvatlesid maitsvate ja eksootilistei kokteilidega, mida iga soovija sai ka enda jahutamiseks tellida. 

Järjekordselt kinkis Klubi Teater ühele õnnelikule uskumatu paketi –  Vip piletid Tallinn Star Weekendi-le, et nautida parimaid ja kuulsamaid artiste, seejärel suundudes paradiisi Dom Party Beachile ning kõige lõpuks ööbimispakett Hotelliveebi poolt, et ka öö mööduks luksuslikult!

Eesti staaridest olid kohal pidutsemas Jõusaali kuningas Argo Ader, laulja ja artist Uku Suviste, laulja Beata, Hispaania disainer Anastassija Balak, suurärimehed, modellid ja veel paljud teised avaliku elu tegelased

Klubis Taboo toimunu jääb seegi kord avalikkusele saladuseks, kuna ainul kohalolijad teavad ja meenutavad mis meeletused korda saadeti. Selleks, et saada osa kõikidest meeletustest ja olla ka üks nendest staaridest, kes pidutsesid varajaste hommikutundideni ja kes kasutasid tantsupõrandana laudasid ja baariletti, pead sa tulema oma silmaga vaatama Klubisse Taboo!