Tropicana 21.06.2013

"Kirglik Tropicana küttis Klubi Teater ruumid tulikuumaks!

21. juunil kogunesid kõik särtsakasse paradiisi Klubis Teater, kus külaliste temperatuuri eest hoolitsesid Bacardi kaunitarid pakkudes jahutavaid ja maitsvaid kokteile.

Silmailu pakkusid laval säravad latiino kaunitarid, kes võrgutasid külalisi nõtkete tantsuliigutustega ja pilkupüüdvate riietega. Nii mõnigi külaline avastas ennast Tropicana kütkest, mis hoidis teda enda nõiduses, kuni varajaste hommikutundideni.

Pidu kogus veelgi rohkem tuure, kui tantsuplatsi äärde telliti meeletustes kogustes shampust, mis ajas Tropicana temperamendi eriti keevaliseks.

Veelgi tulisem ja pöörasem pidu peeti maha Klubis Taboo, mida ei jäädvustanud paraku ei ükski kaamera ja mille meeletused sai jäädvustada ainult kohal viibinud külaliste mällu. 

Think Taboo – Be Taboo!

Tropicana on kuum ja suvine üritustesari Klubis Teater, kus silmailu pakuvad imekspandavalt säravad ning temperamentsed artistid ning, kus ladinarütmide saatel tantsitakse tulivereliselt varahommikuni!

Et saada osa järgmistest Tropicana meeletustest, ootab Klubi Teater sind külla juba mõne nädala pärast, kuid veel enne pakume sulle ka teisi säravaid ja seksikaid pidusid. 
Sellel nädalavahetusel, Reedel 5.07 ootab kõiki Club Instruments. Laupäeval, 06.07 pakub Klubi Teater aga kõikidele suures koguses saladusi, mida saab nautida Teater Secrets peo raames.