TABOO suurejooneline avamine ja tabudest prii Dom Party 17.05.2013

Eesti Staarid pidutsesid ennastunustavalt Klubis Taboo

17. mai avas uus klubi klubis - Klubi Taboo suurejooneliselt enda uksed, samal õhtul lõbustas ka tabudest prii Dom Party kõiki enda külastajaid.

Nagu Dom Partyle kohane ootasid kaunitarid, punane vaip ja šampanja külalisi juba uksel, ning sisenedes sai nautida ainult fantaasiates eksisteerivat maailma.

Klubi Teater oli muutunud justkui kõikide unistuste ristumiskohaks, seal oli võimalik näha 3 meetri kõrguseid lavasid, 2,5 meetriseid kaunitare, sarvedega värvikaid artiste, lateksi kuningannasid jpm…

See oli õhtu, kus Klubi Teater pakkus meeletut Dom Partyt, mille värvikad artistid ja säravad etteasted nihutasid jällegi võimatu ja võimalikkuse piire.

See oli õhtu, kus uus, privaatne Klubi Taboo avas suurejooneliselt oma uksed ja päästis valla meeletult lõbusa atmosfääri koos veelgi pöörasema peoga. See oli pidu, mis kestis kuni 7ni hommikul, kus lauad ja diivanid muutusid tantsupõrandaks, kus DJ ja tema muusika kütsid ruumi põrgulikult kuumaks ja kus sai lõbutseda ja nautida šampanjade ojasid täpselt nii nagu hing parasjagu ihaldas.

Taboo on klubi, kus on eraldi DJ ja eraldi programm, kus on vaba ja lõbus õhkkond!