Fashion in Teater 08.03.2013

8. märtsil toimus spetsiaalselt naistepäeva puhul Tallinna ühes luksuslikumas  klubis „Teater“ moegurmaanide poolt kauaoodatud üritustesari Fashion in Teater, mille raames toimus Anatoli Ein'i poolt lavastatud Bastioni kevad/suvi 2013 kollektsiooni esitlus, mis ühendab kauni moeshow ja meeletult lõbusa peo!

Fashion in Teater – see on ainulaadne üritustesari, mis ühendab eksklusiivse moeshow lõbusa peoga, mis möödub parimate hittide, kaunite külaliste ning sirejalgsete modellide ning kaunite Klubi Teatri tantsijannade saatel. 

Bastioni kevad/suvi 2013 kollektsioon sobib endast lugupidavale, naiselikule ning sensuaalsele naisele, kes väärtustab kvaliteeti, unikaalsust ning ajatut elegantsi. Kollektsioonides on läbivaks jooneks põnevad mustrid, erksad värvid ning detailide küllus, mis on vaid osake Bastioni mitmekülgsusest.
Aksessuaarid: Expressions, soengud: Londa Professional-Olga Cerus, Lana Vallo Make Up Studio-Glow Make Up, Muusika: Tanja Mihhailova, Show lavastaja: Anatoli Ein, www.liein.eu